
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop ASUS Vivobook 16, M1605YA-MB541, 16.0-inch, WUXGA (1920 x1200) 16:10 aspect ratio, AMD Ryzen™ 5 7430U Processor 2.3GHz ( 19MBCache, up to 4.3GHz, 8 cores, 12 Threads), AMD Radeon™ Graphics, 1x DDR4SO-DIMM slot, DDR4 16GB, 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD, 60Hz refreshrate, 300nits, Anti-glare display, LED Backlit, 720p HD camera , Withprivacy shutter, Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.3Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS versiondifferent.), SonicMaster, Built-in speaker, Built-in array microphone, Dimension: 35.87 x 24.95 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.12 x 9.82 x 0.78 ~0.78), Weight: 1.88 kg (4.14 lbs), US MIL-STD 810H military-gradestandard, Non-touch screen, McAfee®, BIOS Booting User PasswordProtection, BIOS setup user password, Trusted Platform Module (FirmwareTPM), Plastic, Indie Black, No preinstalled OS, 2Y
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| Tip placă video | |
| HDMI | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Producator placa video | AMD |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Rezoluție | |
| Luminozitate | 300 nt |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Sistem de operare | |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | AMD Radeon Series |
| Model placa video | AMD Radeon Graphics |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 7430U |
| Diagonala display | |
| Greutate | 1.88 kg |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.