
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Asus Vivobook 15 , X1502VA-BQ533, 15.6-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio, Intel® Core™ i5-13420H Processor 2.1 GHz (12MB Cache, up to 4.6 GHz, 8 cores, 12 Threads), 16GB DDR4 on board, 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD, 60Hz refresh rate, 250nits, Anti-glare display, LED Backlit, 720p HD camera,With privacy shutter, Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.), I/O Ports:1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps), 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps),1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x DC-in, SonicMaster, Built-in speaker, Built-in microphone, Backlit Chiclet Keyboard with Num-key, Dimension: 35.97 x 23.25 x 1.99 ~ 1.99 cm, Weight: 1.50 kg, BIOS, Booting User Password Protection, BIOS setup user password, Trusted Platform Module (Firmware TPM), McAfee®, Plastic, Quiet Blue, No preinstalled OS, 2Y
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| Greutate | 1.50 kg |
| NB-CPU | Intel-Core-i5 |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-Screen-Size | 15.x" |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Sistem de operare | |
| Model placa video | N/A |
| Model procesor | 13420H |
| Destinat pentru | Consumer |
| Diagonala display | |
| _old2_Capacitate stocare | 512GB – 1TB |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.