
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Asus Vivobook 14, S3407VA-LY017, 14.0-inch, WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio, Intel® Core™ i5-13420H Processor 2.1 GHz (12MB Cache, up to 4.6 GHz, 8 cores, 12 Threads), Intel® UHD Graphics, 1x DDR5 SO-DIMM slot, 1x M.2 2280 PCIe 4.0×4, DDR5 16GB, 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD, 60Hz refresh rate, 300nits, Anti-glare display, FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter, Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.), , I/O Ports:2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps), 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, Built-in speaker, Built-in array microphone, Backlit Chiclet Keyboard, With Copilot key, Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets. Timing of availability varies by device and market, Dimension: 31.52 x 22.34 x 1.59 ~ 1.79 cm (12.41″ x 8.80″ x 0.63″ ~ 0.70″), Weight: 1.39 kg (3.06 lbs), US MIL-STD 810H military-grade standard, Non-touch screen, IR webcam with Windows Hello support,McAfee®, BIOS Booting User Password Protection, BIOS setup user password, Trusted Platform Module (Firmware TPM), Plastic, Cool Silver, No preinstalled OS
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Greutate | 1.39 kg |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| NB-CPU | Intel-Core-i5 |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| Resolution | WUXGA |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Camera Web | Full HD |
| Rezoluție | |
| Luminozitate | 300 nt |
| DisplayPort | Nu |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Sistem de operare | |
| Model procesor | 13420H |
| Destinat pentru | Consumer |
| Diagonala display | |
| Model placa video | Intel UHD Integrated Graphics |
| Capacitate stocare | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.