
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop ASUS ChromeBook Flip, CR1100FKA-BP0412, 11.6-inch, HD (1366 x 768) 16:9, Intel® Pentium® Silver N6000 Processor 1.1 GHz (4M Cache, up to 3.3 GHz, 4 cores), Intel® UHD Graphics, LPDDR4X 8GB, 32G eMMC, 60Hz, 250nits, Glossy display, LED Backlit, 720p HD camera, Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.2 Wireless Card, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C support display / power delivery, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, Micro SD card readerBuilt-in speaker, Built-in array microphone, Chiclet Keyboard, Dimension: 29.46 x 20.49 x 2.06 ~ 2.07 cm (11.60″ x 8.07″ x 0.81″ ~ 0.81″), 1.42 kg (3.13 lbs), US MIL-STD 810H military-grade standard, Touch screen, Kensington Security Slot™, Titan C Security Chip, Plastic, Dark Grey, Chrome, 3Y PUR
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| Microsoft-OS | CHROME |
| NB-SSD-Capacity | 64GB |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| Touchscreen | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Cititor Card | Da |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Model placa video | UHD |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Memorie RAM | |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Sistem de operare | |
| Diagonala display | |
| Rezoluție | |
| Capacitate stocare | 32 GB |
| Tip procesor | |
| Model procesor | N6000 |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.