
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop ASUS ChromeBook, CX3401FBA-N90396, 14.0-inch, WUXGA (1920 x 1200) 16:10 144Hz, Intel® Core™ i5-1235U Processor 1.3 GHz (12M Cache, up to 4.4 GHz, 10 cores), Intel Iris Xᵉ Graphics, LPDDR4X 8GB, 256GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD, 144Hz, 400nits, Glossy display, LED Backlit, 720p HD camera, With privacy shutter, Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card, Built-in speaker, Built-in array microphone, harman/kardon (Premium), Backlit Chiclet Keyboard, Dimension: 31.95 x 23.49 x 2.09 ~ 2.09 cm (12.58″ x 9.25″ x 0.82″ ~ 0.82″), Weight: 1.81 kg (3.99 lbs), US MIL-STD 810H military-grade standard, Touch screen, Kensington Nano Security Slot™, Titan C Security Chip, Plastic, Pearl White, Chrome, 3Y PUR
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| Microsoft-OS | CHROME |
| NB-SSD-Capacity | 256GB |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| HDMI | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| Touchscreen | |
| Tip display | IPS |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Luminozitate | 400 nt |
| Rezoluție | |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Memorie RAM | |
| Refresh rate | 144 Hz |
| Model procesor | 1235U |
| Diagonala display | |
| Sistem de operare | |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.