
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
2.494,11 lei (3.017,87 lei TVA inclus)
Stoc epuizat
Laptop ASUS ChromeBook CR11 Flip, CR1104FTA-NS0140, 11.6-inch, HD (1366 x 768) 16:9, Intel® Processor N150 0.8 GHz (6MB Cache, up to 3.6 GHz, 4 cores, 4 Threads), Intel® UHD Graphics, , LPDDR5 8GB, 64G eMMC, 60Hz, 250nits, Glossy display with Corning Gorilla® Glass, LED Backlit, 720p HD camera, With privacy shutter, Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card, , I/O Ports:2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C support display / power delivery, 1x HDMI 1.4, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, Built-in speaker, Built-in array microphone, Chiclet Keyboard, Dimension: 29.69 x 21.30 x 2.12 ~ 2.12 cm (11.69″ x 8.39″ x 0.83″ ~ 0.83″), Weight: 1.45 kg (3.20 lbs), US MIL-STD 810H military-grade standard, Touch screen, Kensington Security Slot™(7x 3mm), Titan C Security Chip, N/A, Plastic, Mineral Grey, USI 2.0 garaged stylus, ChromeOS, 2Y
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Resolution | HD |
| Microsoft-OS | CHROME |
| Greutate | 1.45 kg |
| RAM | 8GB |
| NB-SSD-Capacity | 64GB |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| Touchscreen | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Memorie RAM | |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Sistem de operare | |
| Rezoluție | |
| Tip procesor | |
| NB-CPU | Intel-Celeron |
| NB-Screen-Size | 11.x" |
| Destinat pentru | Education |
| Diagonala display | |
| Model placa video | Intel UHD Integrated Graphics |
| Capacitate stocare | 64G eMMC |
| Model procesor | N100 |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.