
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop ASUS ChromeBook, CB1500CKA-EJ0228, 15.6-inch,FHD (1920 x 1080) 16:9,Intel Celeron N5100 Processor 1.1 GHz (4M Cache, up to 2.8 GHz, 4 cores), LPDDR4X 8GB,128G eMMC, 60Hz, 220nits, Anti-glare display, LED Backlit, 720p HD camera, Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.2 Wireless Card, Built-in speaker, Built-in microphone, Chiclet Keyboard with Num-key, Dimension: 35.86 x 24.95 x 1.99 ~ 1.99 cm, Weight: 1.88 kg, US MIL-STD 810H military-grade standard, Non-touch screen, Titan C Security Chip, Plastic, Transparent Silver, Chrome, 3 years
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| Microsoft-OS | CHROME |
| NB-SSD-Capacity | 128GB |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| HDMI | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Diagonala display | |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.1 | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Model placa video | UHD |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Memorie RAM | |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Sistem de operare | |
| Capacitate stocare | 128 GB |
| Tip procesor | |
| Model procesor | N5100 |
| Luminozitate | 220 nt |
| Greutate | 1.88 kg |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.