
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Acer Gaming Nitro V16 AI ANV16-61-R4T4, 16 inches (40.64 cm), Acer ComfyView™ WUXGA IPS 165Hz Display mit LED-Backlight (non-glare), 1920 x 1200, 16:10, AMD Ryzen™ AI 5 340 Processor, 2.0 GHz base clock (Up to 4.8 GHz max. performance clock rate), 16MB, 6 / 12, video NVIDIA® GeForce RTX™ 4050, 6 GB GDDR6 VRAM, RAM 16 GB DDR5 RAM, (1 x 16 GB DDR5 RAM), Up to 32 GB DDR5 RAM (2x 16 GB soDIMM), SSD 1TB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) , no ODD, MicroSD Card reader, Two built-in stereo speakers, Three built-in microphones, HD Webcam, Killer™ Ethernet E2600, WLAN Wi-Fi 6E (802.11 ax), Bluetooth® 5.3, No Fingerprint reader, Porturi: 3x (2x Type-A Gen 2 (1x with Power-Off USB Charging), 1x Type-A Gen 1); 1x (Type-C); 1x HDMI® 2.1; 1x DisplayPort™ (via USB-C); 1x Ethernet (RJ-45); 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone), 135W power adapter (50% PCR-plastic), Baterie Li-Ion battery (4 cells / 76 Wh), Backlit keyboard, Obsidian Black, Greutate 2.43 kg, Dimensiuni 360.04 x 275.62 x 24.50 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| NB-Gaming-VGA | RTX 4050 |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| NB-CPU | AMD-RYZEN 5 |
| Resolution | WUXGA |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.0 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Refresh rate | 165 Hz |
| Cititor Card | Da |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 4000 Series |
| Rezoluție | |
| Luminozitate | 300 nt |
| USB 3.2 | Nu |
| Camera Web | HD |
| Sistem de operare | |
| USB 3.1 | Da |
| Producător procesor | |
| Model placa video | RTX 4050 |
| Model procesor | N/A |
| Destinat pentru | Gaming |
| Diagonala display | |
| Greutate | 2.43 kg |
| Tip procesor | |
| Producator | ACER |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.