
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Acer Aspire 5 A515-57, 15.6″ display with IPS (In-Plane Switching) technology, Full HD 1920 x 1080, Acer ComfyView™ LED-backlit TFT LCD, 16:9 aspect ratio, 45% NTSC color gamut, Wide viewing angle up to 170 degrees, Ultra-slim design, Mercury free, environment friendly, Intel® Core™ i7-12650H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core up to 4.7GHz, E-core up to 3.5GHz, 24MB, video integrat Intel UHD Graphics, RAM 16 GB DDR4 Memory, SSD 512GB SSD, no ODD, No Card reader, Acer TrueHarmony technology for lower distortion, wider frequency range, headphone-like audio and powerful sound.Two built-in stereo speakers, Video conferencing : UFC with T-Type HD camera, Compatible with Windows only, 1280 x 720 resolution,720p HD video at 30 fps with Temporal Noise Reduction, Gigabit Ethernet, Wake-on-LAN ready, WLAN Dual Band (2.4 GHz and 5 GHz) (802.11a/b/g/n/ac+ax wireless LAN), Bluetooth 5.2, Acer PBA fingerprint reader, Porturi: 1x USB Type-C Gen 2/ 3x USB Type-A Gen 1 (1x with Power-Off USB Charging)/ 1x Thunderbolt™ (via USB Type-C)/ 1x (HDMI® 2.1 with HDCP support)/ 1x DisplayPort™ (via USB Type-C)/ 1X RJ-45/ 1x headphone/speaker jack/ Kensington lock, adaptor 65W, Baterie 50Wh Li-ion, Backlit Keyboard US International, Steel Gray, Greutate 1.76 kg, Dimensiuni 362.9 (W) x237.8 (D) x 17.9 (H) mm, No OS (Boot-up only)
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Diagonala display | |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Thunderbolt | Da |
| Camera Web | HD |
| Model placa video | UHD |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Tip procesor | |
| Sistem de operare | |
| USB 3.1 | Da |
| Greutate | 1.76 kg |
| Model procesor | 12650H |
| Destinat pentru | Consumer |
| Producator | ACER |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.