
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Acer Aspire 15 A15-61M-R088, 15.6 inch (39.62 cm), Acer ComfyView™ FHD IPS Display (non-glare), 1920 x 1080, 16:9, AMD Ryzen™ 7 8840HS Processor, 3.3 GHz base clock (up to 5.1 GHz max. boost clock), 16 MB, 8 / 16, AMD Ryzen™ AI (up to 16 TOPS), video AMD Radeon™ 780M, RAM 16 GB DDR5 RAM (1 x 8 GB DDR5 RAM (onboard), 1 x 8 GB DDR5 RAM), 1x Onboard RAM (not replaceable or expandable) + up to 1x 8 GB DDR5 RAM (soDIMM), SSD 512GB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) , no ODD, No Card reader, Two built-in stereo speakers, dual built-in microphones, FHD Webcam, No LAN, WLAN Wi-Fi 6E (802.11 ax), Bluetooth® 5.3, Fingerprint reader, Porturi: 2x (2x USB Type-A Gen 1 (1x with Power-Off USB Charging)), 2x (USB Type-C), 1x HDMI® 2.1, Displayport via USB Type-C, No Ethernet (RJ-45), 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone), USB Type-C 65W power adapter (50% PCR-plastic), Baterie Li-Ion battery (3 cells / 53 Wh), Up to 10 hours (based on MobileMark® 2025 test results), Backlit keyboard, Steel Gray, Greutate 1.62 kg, Dimensiuni 363.9 x 237.5 x 17.9 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | AMD |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| NB-Screen-Size | 15.x" |
| NB-CPU | AMD-RYZEN 7 |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Camera Web | Full HD |
| USB 3.2 | Nu |
| Sistem de operare | |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | AMD Radeon Series |
| Greutate | 1.62 kg |
| Destinat pentru | Consumer |
| Diagonala display | |
| Model placa video | AMD Radeon 780M |
| Luminozitate | N/A |
| Capacitate stocare | 512GB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) |
| Model procesor | 8840HS |
| Producator | ACER |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.