
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Acer Aspire 15 A15-51M-59HJ, 15,6 Zoll (39,62 cm), FHD IPS Display (non-glare), 1920 x 1080, 16:9, Intel® Core™ i5-13420H Pro cessor, 1.4 GHz base clock (Up to 4.7 GHz max. power clock rate), 12 MB Intel® Smart Cache, 4 Performance-cores + 4 Efficient-cores / 12 Threads, video Intel® UHD Graphics, RAM 16 GB LPDDR5 RAM (1 x 16 GB LPDDR5 RAM), Onboard RAM (not replaceable or expandable), SSD 512 GB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive, no ODD, No Card reader, Two built-in stereo speakers, Dual built-in microphones, FHD Webcam, No LAN, WLAN Intel® Wi-Fi 6E (802.11 ax), Bluetooth® 5.3, Fingerprint reader, Porturi: 2x (2x USB Type-A Gen 1 (1x with Power-Off USB Charging)), 1x Thunderbolt™ 4 (via USB Type-C), 1x (USB Type-C), 1x HDMI® 2.1, 1x DisplayPort™ (via USB-C), No Ethernet (RJ-45), 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone), 90W power adapter, Baterie Li-Ion battery (3 cells / 50 Wh), Backlit keyboard, Steel Gray, Greutate 1.77 kg, Dimensiuni 362.9 x 237.5 x 17.9 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| NB-CPU | Intel-Core-i5 |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| NB-Screen-Size | 15.x" |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| Camera Web | Full HD |
| Thunderbolt | Da |
| USB 3.2 | Nu |
| Model placa video | UHD |
| Greutate | 1.77 kg |
| Sistem de operare | |
| Model procesor | 13420H |
| Destinat pentru | Consumer |
| Diagonala display | |
| Producator | ACER |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.