
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Gigabyte Notebook Aorus 15.6″9KF, Procesor: i5-12500H, 16GB RAM (1 x 16GB) , 512GB SSD ,VGA RTX4060 8G, FREE DOS, 1 X RJ45, 1 X HDMI, 1 x Mini DP, 2X USB 3.2 Gen 2 Type-A ports, Rezolutie FHD 1980×1080, 360Hz.
| NB-Format | Regular |
|---|---|
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| Microsoft-OS | WIN 11 HOME |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| NB-Gaming-VGA | RTX 4060 |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| USB Type-C | Nu |
| Diagonala display | |
| Touchscreen | |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| BLUETOOTH | Nu |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| Camera Web | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 4000 Series |
| Luminozitate | 300 nt |
| Jack Audio | Nu |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Sistem de operare | |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Model placa video | RTX 4060 |
| Model procesor | 12500H |
| Refresh rate | 360 Hz |
| Producator | GIGABYTE |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.