
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Gigabyte Notebook Aero 14″ OLED BMF, Procesor: i7-13700H, 16GB RAM , 1TB SSD ,VGA RTX4050 6G, WIN 11 HOME + M365(1Y), 1 X RJ45, 1 X HDMI, 1 X USB 3.2 Gen 2 Type-A, , Rezolutie 2.8K QHD+ 2880×1800 90Hz.
| NB-Format | Regular |
|---|---|
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 HOME |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| Segment | |
| NB-Gaming-VGA | RTX 4050 |
| Product colour | Silver |
| SSD capacity | 1 TB |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Height | 17 mm |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| DisplayPort | Da |
| USB 3.0 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| Thunderbolt | Da |
| Product type | Laptop |
| Form factor | Clamshell |
| Front camera | Yes |
| Mobile network connection | No |
| Numeric keypad | No |
| Keyboard backlit | Yes |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Luminozitate | 400 nt |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| Processor cache type | Smart Cache |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Speaker power | 2 W |
| Front camera HD type | Full HD |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type | 2×2 |
| HDMI version | 2.1 |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Pointing device | Touchpad |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Keyboard backlit colour | White |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Colour gamut | 100% |
| Processor boost frequency | 5 GHz |
| Maximum turbo power | 115 W |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| Discrete graphics card | Yes |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Discrete graphics card memory | 6 GB |
| Discrete graphics memory type | GDDR6 |
| Charging port type | DC-in jack |
| Intel Flex Memory Access | Yes |
| Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Yes |
| CPU configuration (max) | 1 |
| Embedded options available | No |
| Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Yes |
| On-board graphics card model | Intel Iris Xe Graphics |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Maximum internal memory | 16 GB |
| Execute Disable Bit | Yes |
| Processor family | Intel® Core™ i7 |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Intel Trusted Execution Technology | Yes |
| Rezoluție | |
| Processor base power | 45 W |
| AC adapter power | 130 W |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Internal memory type | LPDDR5-SDRAM |
| Configurable TDP-down | 35 W |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Audio system | DTS:X Ultra |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Windows Hello | Yes |
| Efficient-core boost frequency | 3.7 GHz |
| Processor model | i7-13700H |
| Weight | 1.49 kg |
| Panel type | OLED |
| Colour name | Twilight Silver |
| Display resolution | 2880 x 1800 pixels |
| HD type | 2.8K |
| Maximum refresh rate | 90 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 600 |
| Battery capacity | 63 Wh |
| Width | 311 mm |
| Depth | 220.8 mm |
| Touchscreen | |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| BLUETOOTH | Da |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor amprente | Da |
| Camera Web | Full HD |
| Cititor Card | Da |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Diagonala display | |
| Sistem de operare | |
| Refresh rate | 90 Hz |
| Producător procesor | |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| Tip display | OLED |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 4000 Series |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 13700H |
| Model placa video | RTX 4050 |
| Display diagonal | 35.6 cm (14) |
| Producator | GIGABYTE |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.