
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Gigabyte Gaming Laptop 15.6″, G5 i5-11400H, 16GB RAM, 512GB SSD, VGA RTX3050TI, Free DOS, 3x USB, 1x HDMI, 1x Mini DisplayPort, 1x RJ- 45, 1x 3.5mm Jack, Wi-Fi, 15.6″ Thin Bezel FHD 1920×1080 IPS- level matný Display LCD (144Hz, 72% NTSC).
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Tip stocare | |
| Capacitate stocare laptop | 512GB |
| Segment | |
| Capacitate de stocare HDD | |
| Microsoft-OS | PRO |
| NB-Gaming-VGA | RTX 3050 Ti |
| Product colour | Black |
| SSD capacity | 512 GB |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | SD |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Rezoluție | |
| Luminozitate | 250 nt |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Product type | Laptop |
| Form factor | Clamshell |
| Front camera | Yes |
| Front camera HD type | HD |
| Mobile network connection | No |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| USB 3.1 | Da |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD type | Full HD |
| Anti-glare screen | Yes |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cache | 12 MB |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Speaker power | 2 W |
| Built-in microphone | Yes |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Numeric keypad | Yes |
| Pointing device | Touchpad |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Discrete graphics card | Yes |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Discrete graphics memory type | GDDR6 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| Weight | 2.03 kg |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| Charging port type | DC-in jack |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| HDMI version | 2.0 |
| Processor boost frequency | 4.5 GHz |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Discrete graphics card memory | 4 GB |
| Processor cores | 6 |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Audio system | DTS:X Ultra |
| Mini DisplayPorts quantity | 1 |
| AC adapter power | 150 W |
| Processor model | i5-11400H |
| Processor generation | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| SSD interface | NVMe |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6 AX200 |
| Microphone in | Yes |
| Motherboard chipset | Intel HM570 |
| Battery capacity | 48.96 Wh |
| Width | 361 mm |
| Depth | 258 mm |
| Height | 24.9 mm |
| Diagonala display | |
| Touchscreen | |
| Memorie RAM | |
| BLUETOOTH | Da |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Camera Web | HD |
| Cititor amprente | Nu |
| Cititor Card | Da |
| Sistem de operare | |
| Refresh rate | 144 Hz |
| Tip display | IPS |
| Producător procesor | |
| Tip procesor | |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 3000 Series |
| Model placa video | RTX 3050 Ti |
| Model procesor | 11400H |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6) |
| Producator | GIGABYTE |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.