
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Dell Mobile Precision Workstation 5680, 16″ FHD+ non-touch, 1920 x 1200, 60Hz, 500 nits WLED, 100% DCI-P3, Low BL w/ IR Cam, EPEAT 2018 Registered (Gold), TCO Certified, FHD IR CMRA, ExpressSign-In, TNR, Intelligent privacy, Camera, Microphone; No Camera Shutter, Intel Core i7-13700H, vPro Essentials (24MB Cache, 14 Cores, 20 Threads, 2.4 – 5.0 GHz Turbo, 45W), NVIDIA RTX A1000, 6GB GDDR6, 16 GB, 1 x 16 GB, LPDDR5, 6400MT/s, 512 GB, M.2 2280, Gen 4 PCIe NVMe SSD, Class 40, Intel AX211, 2×2 MIMO, 2400 Mbps, 2.4/5/6 GHz, Wi-Fi 6/6E (WiFi 802.11ax), Bluetooth, Wireless Intel AX211 WLAN Driver, 165W E5 Type C Power Adapter, 6-cell 100Whr Lithium battery, US Intenational 79 Keys Backlight Keyboard, External ports: USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C port with DisplayPort 1.4 Alt Mode, 2 x Thunderbolt 4 ports (USB Type-C), Audio port: 1 x 3.5 mm audio jack, Video port/ports: 1 x HDMI 2.0b port, Media-card reader: 1 x SD-card slot, Power-adapter port: 2 x Thunderbolt 4 ports (USB Type-C), Security-cable slot: 1 x wedge-shaped lock slot, Internal slots: 2 x M.2 2230/2280 slot for solid-state drive/Intel Optane, Memory specifications: Integrated on system board, Memory type: Dual-channel LPDDR5, Maximum memory configuration: 64 GB, Dimensions and weight: Height: 26.17 mm, Width: 353.68 mm, Depth: 240.27 mm, Weight: 1.905 kg, Windows 11 Pro, English, Arabic, French, Russian, Turkish, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service warranty
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| Video | nVidia |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Segment | |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-Format | Workstation |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Greutate | – Sub 1.5 kg |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Producător procesor | |
| Sistem de operare | |
| Camera Web | Full HD |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| Rezoluție | |
| Tip procesor | |
| Diagonala display | |
| Serie placa video | NVIDIA RTX A Series |
| Luminozitate | 500 nt |
| Model procesor | 13700H |
| Model placa video | RTX A1000 |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.