
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Prețul inițial a fost: 12.778,14 lei.9.637,81 leiPrețul curent este: 9.637,81 lei. (11.661,75 lei TVA inclus)
Stoc epuizat
Dell Mobile Precision Workstation 3591, 15.6″ FHD 1920×1080, 60Hz, 400 nits, Non-Touch, FHD HDR RGB Camera, Mic, WLAN, Single Pointing, Smart Card Reader, CV3+, Intel Core Ultra 7 155H vPro Essentials (24 MB cache, 16 cores, 22 threads, up to 4.8 GHz, 45W), NVIDIA RTX 500 Ada 4GB GDDR6, 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s, non-ECC, 512GB, M.2 2230, Gen4 PCIe NVMe, SSD, Class 35, Intel AX211, 2×2 MIMO, 2400 Mbps, 2.4/5/6 GHz, Wi- Fi 6/6E (WiFi 802.11ax), Bluetooth, Intel AX211 WLAN Driver, 130W Type C Power Adapter, 4 Cell, 64WHr, Standard Battery, English International backlit AI hotkey keyboard with numeric keypad, 99-key, External ports: Network port: 1 x RJ45 port, USB ports: 1 x USB 3.2 Gen 1 port, 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 2 x Thunderbolt 4 ports with Power Delivery and DisplayPort, Audio port: 1 x Universal audio port, Video port: 1 x HDMI 2.1 TMDS port, Media-card reader: 1 x microSD-card slot, Power-adapter port: USB Type-C power input, Security-cable slot: 1 x wedge-shaped lock slot, SIM-card slot: nano-SIM card slot (optional), Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 2 x M.2 2230 or 2280 slot for solid state drive, 1 x M.2 3042 slot for WWAN card, Windows 11 Pro, English, Arabic, French, Russian, Turkish, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service warranty, McAfee Business Protection 1-year (Distri Only)
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| Video | nVidia |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-Format | Workstation |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| Touchscreen | |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| NB-Screen-Size | 15.x" |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Producător procesor | |
| Luminozitate | 400 nt |
| Sistem de operare | |
| Camera Web | Full HD |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| Tip procesor | |
| Model procesor | 155H |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 5000 Series |
| Greutate | N/A |
| Destinat pentru | Business |
| Diagonala display | |
| Model placa video | RTX 500 Ada |
| Copilot+ PC | N/A |
| Capacitate stocare | 512GB, M.2 2230, Gen4 PCIe NVMe, SSD |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.