
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Acer Gaming Acer Nitro V 15 ANV15-41, 15.6 inch (39.62 cm) Acer ComfyView™ Full HD IPS Display 144 Hz with LED-Backlight (non-glare) 1920 x 1080 16:9, AMD Ryzen™ 7 7735HS processor 3.2 GHz base clock (Up to 4.75 GHz max. power clock rate) 16 MB 8 / 16, video NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 8 GB GDDR6 VRAM, RAM 16 GB DDR5 RAM, SSD 512 GB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) , no ODD, No Card reader, 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone) DTS® X: Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction | compatible with Cortana with Voice two built-in stereo speakers two built-in microphones HD Webcam, HD Webcam, Intel® Ethernet Connection I219-LM Gigabit Ethernet, WLAN Dual Band (2.4 GHz and 5 GHz) (802.11a/b/g/n/ac+ax wireless LAN), Bluetooth® 5.2, No Fingerprint reader, 1x HDMI® 2.1 via USB Type-C – 3x (3x Type-A Gen 1 (1x with Power-Off USB Charging) 1x (Type-C 4.0) 1x RJ-45, 135 watts power adapter, Baterie Li-Ion battery (3 cells / 57 Wh), Acer Keyboard (99-/100-/103-keys), Obsidian Black, Greutate 2.1 kg, Dimensiuni 362.30 x 239.89 x 23.50 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| NB-Gaming-VGA | RTX 4060 |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| Greutate | 2.1 – 2.5 kg |
| Diagonala display | |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Cititor amprente | Nu |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.1 | Nu |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 4000 Series |
| Luminozitate | 300 nt |
| USB 3.2 | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Camera Web | HD |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Sistem de operare | |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Model placa video | RTX 4060 |
| Refresh rate | 144 Hz |
| Model procesor | 7735HS |
| Destinat pentru | Gaming |
| Producator | ACER |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.