
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Laptop Acer Gaming Nitro V 15 ANV15-51, 15.6″ display with IPS (In-Plane Switching) technology, Acer ComfyView™ Full HD IPS Display 144 Hz with LED-Backlight (non-glare), 16:9 aspect ratio, Intel® Core® i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 24MB, video NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 6GB GDDR6, RAM 16GB Memory, SSD 512GB SSD, no ODD, No Card reader, Two built-in stereo speakers, DTS® X: Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Cortana compatible, Built-in microphone, HD webcam, Intel® Ethernet Connection I219-LM Gigabit Ethernet, WLAN Dual Band (2.4 GHz and 5 GHz) (802.11a/b/g/n/ac+ax wireless LAN), Bluetooth 5.2, Fingerprint reader, Porturi: 1x Type-C Gen 2 / 3x Type-A Gen 1 / 1x Thunderbolt 4 (via USB Type-C) / 1x HDMI 2.1 with HDCP support / 1x Displayport (via USB Type-C) / 1x RJ-45 / 1x headphone/speaker jacK, adaptor 135W, Baterie 57Wh Li-ion, Backlit Keyboard US International, Obsidian Black, Greutate 2.1 kg, Dimensiuni 362.3 (W) x 239.9 (D) x 27 (H) mm, No OS (Boot-up only)
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| old_Tip procesor | |
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| old_Diagonala display | |
| old_Memorie RAM | |
| old_Format display | |
| old_Producător procesor | |
| old_Rezoluție | |
| old_Touchscreen | |
| old_Tip placă video | |
| old_Tehnologii display | |
| NB-Format | Regular |
| HDD-or-SSD | SSD |
| old_Capacitate de stocare | |
| Segment | |
| old_Sistem de operare | |
| old_Tip display | |
| old_Refresh rate | |
| old_Cititor amprente | |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| old_Culoare | |
| NB-Gaming-VGA | RTX 4050 |
| old_Model GPU laptop | |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Tip placă video | |
| Producator placa video | nVidia |
| Greutate | 2.1 – 2.5 kg, 2.1 kg |
| Diagonala display | |
| Touchscreen | |
| BLUETOOTH | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Rezoluție | |
| Tip display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Memorie RAM | |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.0 | Da |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Tip procesor | |
| Producător procesor | |
| Thunderbolt | Da |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 4000 Series |
| USB 3.2 | Nu |
| Camera Web | HD |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Sistem de operare | |
| USB 3.1 | Da |
| Model placa video | RTX 4050 |
| Refresh rate | 144 Hz |
| Model procesor | 13420H |
| Producator | ACER |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.