
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Rucsac laptop Tellur Antifurt V2, cu port USB, 15.6″, gri
| USB-Port | Yes |
|---|---|
| Depth | 120 mm |
| Weight | 950 g |
| Width | 340 mm |
| Protection features | Water resistant |
| Brand compatibility | Universal |
| Height | 470 mm |
| Lockable | Yes |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Closure type | Zipper |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Case type | Backpack |
| Dimensiune geantă | |
| Geanta de umar: | Da |
| Culoare | |
| Material | |
| Material reciclat: | Nu |
| Product main colour | Grey, Oat |
| Producator | TELLUR |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.